Національний інститут раку посилює протиепідемічні заходи

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215), відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року №90), з метою проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Національний інститут раку здійснює усі необхідні заходи, щоб продовжити лікувальний процес у закладі й убезпечити пацієнтів від поширення коронавірусної інфекції. Адже, за даними досліджень, онкохворі входять до групи найбільш вразливих до нової хвороби людей.

Наразі в інституті введений суворий масочний режим, збільшена частота вологих прибирань, які проводяться із застосуванням дезінфекційних засобів. Обмежений доступ відвідувачів до пацієнтів.

Національний інститут раку просить за можливості утриматися від відвідування хворих закладу, щоб не наражати їх на небезпеку.

Працівникам, що старші за 60 років та мають супутні захворювання, запропоновано взяти відпустку на час дії карантинних заходів. Частина персоналу, що технічно можуть виконувати свої обов’язки з дому переведені на дистанційний формат роботи.

«У зв’язку із суворими обмеженнями у русі громадського транспорту та з метою зменшення ризику зараження співробітників ми виділили три автівки, що розвозять персонал. Крім того вже наступного тижня Інститут на офіційному сайті запустимо програму дистанційних консультацій. Ними можуть скористатися усі громадяни нашої країни. Наразі ми працюємо над технічної реалізацією та формуємо команду віподвідальних лікарів по окремим напрямкам», – розповіла директор Національного інститут раку Олена Колеснік.

За її словами, у даний час в інституті скасовані всі планові операції з видалення доброякісних новоутворень. Операційні використовують лише у разі необхідності видалення злоякісних пухлин.

У той же час онкохворі отримують усе необхідне їм лікування. А Національний інститут раку продовжує працювати в штатному режимі.

Читайте также: