ВІДНОВЛЕНО РОБОТУ ЛІНІЙНОГО ПРИСКОРЮВАЧА

Раді повідомити про відновлення роботи лінійного прискорювача електронів у відділенні дистанційної променевої терапії Інституту Раку!

Наприкінці квітня у зв’язку з несправністю лінійного прискорювача було відмовлено у лікуванні 130 хворим.

Ми надіслали звернення на урядову гарячу лінію МОЗ України. Через декілька днів направили адресне прохання допомогти у вирішенні надзвичайної ситуації Заступнику Міністра МОЗ України, Лінчевському О.В. Приблизна вартість ремонтних робіт була оцінена у 730 тис. грн. Бюджет Інституту Раку не передбачає статті витрат на екстремальний ремонт у подібних випадках.

Паралельно керівництво Інституту Раку розпочало пошуки благодійної підтримки для відновлення роботи обладнання. Відомо, що променева терапія на лінійному прискорювачі – це один з сучасних методів лікування пацієнтів із злоякісними утвореннями всіх локалізацій. Це частина комплексного лікування, яке дає можливість хворому повернутися до нормального життя у короткий строк. Щодня 50 пацієнтів проходять лікування у відділенні дистанційної променевої терапії Інституту Раку.

Першим хто відгукнувся на наше прохання допомогти, стала Вікторія Акуніна-Стрілковська.

Пані Вікторія сплатили повну вартість ремонтних робіт лінійного прискорювача.

Висловлюємо свою найщирішу вдячність чарівній Вікторії!

Наша благодійниця своїм щиросердним вчинком допомогла у лікування, а можливо й врятувала, не один десяток хворих на рак.

Для нас і наших пацієнтів, кожен благодійник як справжній чарівник!

Читайте также: