International Childhood Cancer Day 2019

15 лютого – Всесвітній день онкохворої дитини. У цей день весь світ єднається у боротьбі з однією із найскладніших хвороб століття. Щороку у світі реєструється понад 300000 тисяч нових випадків захворювань на рак у дитячому віці. В Україні показник дитячих онкологічних захворювань сягає більше 1000.

У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку лікують дітей з солідними злоякісними новоутвореннями. Щорічно більше 300 дітей з усіх регіонів України лікуються в нашому закладі.

Спеціалістами дитячого відділення виконуються складні оперативні втручання на рівні провідних клінік Європейських країн. Активно застосовується практика залучення фахівців суміжних спеціальностей для проведення спільних оперативних втручань з нейрохірургами, торакальними, щелепно-лицевими хірургами. Налагоджена співпраця з кардіохірургами та проводяться оперативні втручання із застосуванням апарату штучного кровообігу.

З 2002 року у відділенні дитячої онкології впроваджені трансплантаційні методики, що супроводжують хіміотерапевтичне лікування. Щорічно проводиться від 25 до 40 курсів високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку.

У всьому світі дитяча онкологія – це особлива галузь медицини. Кожного року міжнародні організації та перші особи держав виступають у захист та підтримку онкохворих дітей.

В цьому році Національний інститут раку разом із Nutricia Advanced Medical Nutrition розробили практичні поради з харчування для дітей з онкологічними захворюваннями. 2000 надрукованих примірників буде розповсюджено по регіонах України.

Читайте также: