Інститут раку запустив безкоштовні онлайн консультації

Національний інститут раку запустив на власному сайті безкоштовні онлайн-консультації провідних фахівців для усіх громадян України.

«Головна мета цього проекту – надати онкохворим можливість отримати фахову консультацію, не виходячи з дому. Це особливо важливо у період пандемії коронавірусної інфекції. Проте ми не будемо припиняти надавати онлайн консультації навіть коли пандемію буде подолано», – зазначила директор НІР Олена Колесник.

Наразі до проекту долучилися десятки провідних лікарів інституту. Серед яких багато професорів, докторів медичних наук, хірургів тощо.

«Я дякую кожному нашому співробітнику, хто відгукнувся на пропозицію та долучився до цієї ініціативи», – додала Олена Колесник.

Скористатися безкоштовною консультацією може будь-який громадянин України. Для цього потрібно натиснути кнопку «Написати нам» на головній сторінці сайту. Та заповнити форму зворотнього зв’язку. Обов’язково вказати контактні дані, зазначити встановлений попередньо діагноз та завантажити наявні медичні документи (довідки, аналізи, результати досліджень тощо).

«Ми гарантуємо, що кожне звернення буде розглянуто практикуючим лікарем за фахом, і по кожному буде надано відповідь», – додала директор НІР.

Читайте также: