ІНСТИТУТ РАКУ ПАРТНЕР HORIZON 2020

Національний Інститут Раку разом із провідними науковими і клінічними центрами світу прийме участь в дослідженні інноваційного безконтактного тесту на виявлення раку шлунку в рамках міжнародного проекту “Горизонт 2020”.

Цього року Інститут Раку у складі консорціуму (вчених із Німеччини, країн Балтії та Скандинавії) починає дослідження з розробки методу ранньої діагностики раку шлунку.

Щороку в Україні діагностують приблизно 9000 нових випадків рака шлунку, з них 2/3 хворих помирають протягом 1-го року з моменту встановлення діагнозу.

Рання діагностика раку шлунку в сучасному світі це проведення ендоскопічного дослідження – фіброгастроскопії. Дане дослідження є неприємним, і чимало людей відмовляються від даної процедури, що призводить до виявлення раку шлунку на пізніх стадіях, коли лікування є слабоефективним.

Інститут Раку матиме можливість протестувати новітні індикаторні тест системи з виявлення раку шлунку по подиху. Тестування даної скринінгової системи буде безкоштовним для пацієнтів НІР.

Читайте также: