ДОПОМОГА ВІТАЛІЮ ДРАГАНУ

Шановні українці та представники ЗМІ!

Коментуючи ситуацію, яка сталася в Інституті Раку з учасником АТО Віталієм Драганом, Адміністрація Інституту повідомляє наступне:

1. Проведено службове розслідування по факту неналежної поведінки лікаря-онколога Національного Інституту Раку Ганни Губарєвої. В результаті службового розслідування Ганна Губарєва звільнена з займаної посади.

2. Онкологами НІР вже проаналізовано історію хвороби пацієнта та запропоноване лікування.

3. Щодо можливостей пільгового або безкоштовного лікування учасника АТО Віталія Драгана, такі програми на держаному рівні відсутні. Додаємо розгорнуту відповідь – офіційний лист в.о. Міністра охорони здоров’я України, Уляні Супрун.

Адміністрації Інституту Рака ще раз приносить вибачення за некоректну по відношенню до Віталія поведінку лікаря. Просимо не ототожнювати поведінку вже колишнього лікаря-онколога Ганни Губарєвої з усіма лікарями НІР.

Підвищення рівня корпоративної культури та етичної поведінки всього персоналу Інституту Раку є одним із пріоритетних завдань Адміністрації НІР.

У будь-якому випадку, ми ще раз наголошуємо про готовність надати Віталію висококваліфіковану допомогу та об’єднати спільні зусилля для одужання учасника АТО.

IMG-8dbd45b43d41840b983d23716e3cf8bc-V

 

Читайте также: