ДЛЯ ЖІНОК У НАУЦІ – 2018

ginku-v-nauci

24 квітня в Україні стартувала програма підтримки жінок науковців. Головною місією глобальної програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО є сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), та заохоченню їх внеску в розвиток української науки.

Директор Національного Інституту Раку, український онкохірург, доктор медичних наук, “Заслужений лікар України” – Олена Колеснік, поважний член журі Програми. Олена Олександрівна та ще 9 видатних українських науковців будуть обирати 3 переможниць, які в результаті отримають грошову премію у розмірі 120 000 тис. грн.

“Сучасна жінка – яскравий приклад багатогранності. Особливо, коли жінка обирає наукову професію, та своїм відкриттям може змінити світ. Талановитих жінок-науковців чимало в Україні. Радісно, що в цьому році українські жінки стануть частиною глобальної програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». Ця наукова премія дозволить нашим молодим дівчатам та жінкам отримати не лише грошову винагороду за свої досягнення, але й стороннє підтвердження правильності обраного життєвого шляху”, – коментує Олена Колеснік.

Детальніше про Глобальну Програму L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці – 2018».

Читайте также: