День лімфоми

ОБІЗНАНІСТЬ УЖЕ РЯТУЄ! 15 вересня – Всесвітній день боротьби з лімфомою.

Щороку у Національному Інституті Раку проходить інформаційний захід, присвячений підвищенню обізнаності про лімфому.

Цьогоріч фахівці Національного інституту раку розказали сімейним лікарям про те, як не пропустити у пацієнтів перші симптоми. За традицією цього ж дня до Інституту завітали одужавші, які пройшли через важку терапію, вибороли у хвороби перемогу, повернулися до активного і щасливого життя. Їхні незвичайні історії – це завжди підтримка тим, хто наразі бореться з недугою. Учасники заходу одягнули «симптомами і проявами» дерево пізнання – яке є цьогорічним символом Всесвітнього дня боротьби з лімфомою і в такий спосіб ще раз нагадали про онконастороженість.

На брифінгу були присутні: одужавші, які пройшли через лікування; Олена Колесник, директор інституту; Ірина Крячок, завідувач науково-дослідного відділення хіміотерапії гемобластозів НІР; Валентина Юрчишина – Голова пацієнтської Асоціації.

За даними статистики на злоякісні лімфоми в Україні хворіє понад 33 тисячі людей (кожен рік діагностується більше 3-х тисяч випадків) і хвороба «молодшає». Біля 80% випадків лімфом є виліковними, але важливою умовою успішного лікування є виявлення хвороби на ранніх стадіях.

Детальніше про симптоматичні прояви лімфоми ➡️ читати…

Читайте также: