CЬОГОДНІ НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ РАКУ ВИКОРИСТОВУЄ ОСНОВНІ СВІТОВІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Насампeред – це мультимодальний підхід, коли для досягнення максимального результату застосовуються всі можливі варіанти лікування, такі як променева терапія, хіміотерапія, хірургічне лікування, таргетна й імунотерапія.

У хірургічному лікуванні, в свою чергу, перевага надається мультиспеціалізованим командам хірургів.

Так, наприклад, молода пацієнтка з діагнозом «рак анального каналу», яка первинно була прооперована в регіональному центрі два роки тому, через рік була повторно прооперована з приводу рецидиву захворювання. В цій ситуації вона отримала максимально можливі дози променевої терапії та використала всю потенційно-ефективну хіміотерапію. На жаль, агресивне захворювання пацієнтки повернулося місцевим рецидивом з ураженням сечового міхура та уретри, тканин тазу та лімфатичних вузлів. Для ховорої єдиною можливістю боротьби з таким захворюванням була операція, дуже складна, адже необхідно було видаляти майже всі органи малого тазу. Не зважаючи на це, оперативне втручання було успішно проведене в Національному Інституті раку. Операція тривала близько 5-ти годин. Команда хірургів складалася з онкоколопроктолога, онкоуролога, онкогінеколога та онкохірурга. Кожен хірург виконав свою частину втручання у тій області, де він є професіоналом своєї справи. Саме така мультидисциплінарна команда є однією з ключових переваг лікування у Національному Інституті раку сьогодні.

Запорукою нашого успіху є можливість формування мультидисциплінарних діагностичних, хірургічних і терапевтичних бригад, що складаються з лідерів онкологічної допомоги в Україні. Національний Інститут раку – це відродження національної медицини!

Читайте также: