Нова палата для ТКМ у дитячому відділенні

3 квітня команда телеканалу «Інтер» і благодійного фонду «Інтер-дітям» разом із маленькими пацієнтами та їх батьками відкрили нову палату для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного Інституту Раку.

Завдяки спільним зусиллям всіх учасників благодійного аукціону за 9 місяців була зібрана необхідна сума для ремонту та оснащення палати, де важкохворі діти зможуть вчасно пройти необхідне лікування, адже трансплантація при злоякісних новоутвореннях для більшості з них – питання життя і смерті.

Хочу подякувати телеканалу «Інтер» за проведення благодійного аукціону та відкриття цієї палати. Відділення консультує понад 3,5 тисячі пацієнтів на рік. На жаль, статистика така, що з кожним роком все більше дітей направляються в Інститут Раку на лікування. У минулому році у нас було проведено 40 операцій з трансплантації кісткового мозку, але потреба в два рази більше, а спеціалізованих приміщень не вистачає.

Завідувач відділення дитячої онкології Сергій Павлик

З нагоди появи у дитячому відділенні такої важливої і довгоочікуваної палати до Інституту Раку завітали телеведучі «Інтера» і юні зірки талант-шоу «Круче всех».

Від щирого серця висловлюємо подяку всім учасникам благодійного аукціону! Бажаємо Благодійному Фонду “Інтер-дітям” і далі об’єднувати навколо себе доброту й милосердя.

Читайте также: