БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ

Безкоштовні лікарські засоби та медичні вироби – це допомога, яка надається пацієнтам Національного Інституту Раку за рахунок державних коштів.

Протягом 2017 року до поліклінічного відділення НІР звернулося більше 51 тис. осіб, з них близько 21 тис.осіб надано висококваліфіковану медичну допомогу. У 2018 році більше 58 тис.осіб було проконсультовано, більше 23 тис. осіб надали висококваліфіковану медичну допомогу.

Видача лікарських засобів та медичних виробів у відділення Інституту Раку здійснюється фармацевтичною службою 3 рази на тиждень.
Матеріально-відповідальні особи відділень (старша медична сестра та завідувач відділення) формують потреби відділень, щомісяця звітують про надходження та відпуск (використання) лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Шановні пацієнти, будь ласка, самостійно слідкуйте за щотижневим оновленням надходжень/залишків безкоштовних лікарських засобів та медичних виробів як на сайті, так і у відділеннях Інституту Раку.

Інформація про залишки лікарських засобів та виробів медичного призначення на складі Національного інституту раку станом на 30.11.2020 року (оновлюється один раз на тиждень – щопонеділка). Завантажити файл
IMG-20180904-WA0000