Абоненти Київстар допомогли реалізувати ініціативу “Дитяча Надія”

  • 3U5A9562 (4)
  • 3U5A9592
  • 3U5A9622
  • 3U5A9627
  • ky_main_uk

Київстар разом із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» допомогли Національному Інституту Раку закупити медичне обладнання у відділення променевої діагностики

На кошти, які абоненти Київстар перераховували за допомогою SMS-повідомлень, були закуплені датчик та блок безперебійного живлення до УЗД апарату. Тепер більше 2000 маленьких пацієнтів інституту зможуть вчасно пройти необхідне доопераційне та післяопераційне УЗД обстеження.

«Благодійні SMS-дуже потужний інструмент для вирішення потреб нужденних. Ми започаткували ініціативу «Дитяча надія» аби діти із онко захворюваннями могли вчасно пройти обстеження та отримати необхідну допомогу в українських лікарнях. Я дуже радий, що Київстар разом з нашими небайдужими абонентами, допомогли із коштами на закупку потрібного обладнання. Мені дуже хочеться, щоб кожний хворий малюк одужав».

Павло Даніман, директор із маркетингу Київстар

Сучасне медичне обладнання – запорука своєчасного виявлення хвороби та ефективного лікування. На сьогоднішній день закупівлі дороговартісного сучасного устаткування та його сервісне обслуговування можливо лише за підтримки благодійників та меценатів.

«Сьогодні в українських лікарень є багато потреб у сучасному та високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє щоденно та безперервно рятувати дитячі життя. На жаль, державне фінансування не дозволяє у достатній мірі укомплектувати Відділення променевої діагностики Національного Інституту Раку, де щорічно проходять обстеження тисячі дітей з онкологічними захворюваннями з усіх куточків України. Тому, спільними зусиллями благодійників та абонентів компанії Київстар було зібрано кошти на придбання життєвонеобхідного обладнання».

Ірина Гуцал, директорка Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності»

Дякуємо за співпрацю та просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу “Дитяча Надія”.

Читайте также: