Відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії


institut raka otdelenie pecheni

Відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії входить до складу науково-дослідного відділення пухлин черевної порожнини, було створено у липні 2016 в рамках реструктуризації Національного інституту раку. Основний склад команди був сформований наприкінці 2000-х років. Передумовами для розвитку відділення був розвиток хірургії печінки.

Клінічна робота у відділені ведеться згідно сучасних європейських та американських рекомендацій та протоколів. В процесі діагностики та лікування активно використовуються сучасні технології. Завдяки зусиллям колективу відділення в клінічну практику впроваджуються нові методики оперативних втручань та проводиться стандартизація вже існуючих, розширюється спектр операцій, що виконуються у відділені, надається кваліфікована медична допомога у найбільш складних клінічних випадках.

Відділення очолює к.м.н. Васильєв Олег Валентинович, який навкруги себе зібрав команду амбіційних спеціалістів сертифікованих з хірургії, клінічної онкології, онкогінекології та судинної хірургії.

За рік у відділенні проводиться більше 300 високоспеціалізованих хірургічних втручань експертного класу з них близько 50 оперативних втручань на магістральних судинах. Даний факт дозволяє говорити про відділення, як про спеціалізований стаціонар з хірургії печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії.

Лікувальна діяльність відділення
  • синхронні та метахронні метастази колоректального раку в печінку із використанням одно-, двоетапних стратегій та ALPPS
  • первинні пухлини печінки
  • доброякісні пухлини печінки, які потребуються втручання на позапечінкових жовчних протоках або резекцій печінки
  • механічна жовтяниця
  • пухлини підшлункової залози, в тому числі граничнорезектабельні та місцеворозповсюджені пухлини, які потребуються втручання на магістральних судинах
  • пухлини дванадцятипалої кишки
  • місцеворозповсюджені пухлини шлунку, товстої кишки, пухлин малого тазу
  • заочеревинні неорганні пухлини, в тому числі які потребуються втручання на магістральних судинах
  • рецидивні пухлини малого тазу які потребуют втручань на магістральних судинах

Щорічно спеціалісти відділення беруть участь у міжнародних конференція, майстер-класах, програмах підвищення кваліфікації. Слід зазначити, що у відділенні виконуються складні оперативні втручання із застосуванням технологій трансплантології: аутотрансплантація нирки, печінки. Арсенал хірургічних прийомів та методик дозволяє вирішити практично всі питання у онкологічних хворих.

Контакти відділення:

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інституту раку, Клініка №1, відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії.

Телефон: +38 (044) 259-01-70, +38 (099) 456-56-59, +38 (068) 369-24-59

Електронна адреса: onconir@gmail.com

Facebook
Twitter