Відділення функціональної діагностики

Відділення функціональної  діагностики створено в Національному Інституті Раку в 1971 році.  Відділення забезпечено  сучасною комп”ютерною  апаратурою:  комплекси “CARDIO”, “ПУЛЬМОВЕНТ”, “EDAN”, переносний ЕКГ  апарат, що дають можливість проводити обстеження серцево-судинної та легеневої систем.

Щорічно у відділенні виконується до 20000 обстежень,  включаючи ЕКГ ( з пробами та в палаті лежачим хворим), функцію зовнішнього дихання, зональну реопульмонографію та інтегральну реографію.

Електрокардіографія з комп”ютерною обробкою та розшифровкою, яка дозволяє оцінити адекватність кровопостачання серцевого м”яза ( ішемія, дистрофія, інфаркт),  стан провідної  системи  (блокади серця),  порушення  серцевого ритму та ін.

Функція легень оцінюється за допомогою комп”ютерної спірографії, яка дозволяє визначити функцію зовнішнього дихання та дає можливість оцінити ступінь ураження легень та резерви легень.

Зональна реоспірографія також оцінюється за допомогою комп”ютера. Вона дозволяє оцінити вентиляцію окремо кожної долі та лівої та правої легень.

Інтегральна гемодинаміка дозволяє оцінити тип гемодинаміки.

У відділенні накопичений великий досвід діагностики, різноманітної патології серця, коронарних артерій, інтерпретації ЕКГ до та після оперативного втручання, хіміотерапії та променевої терапії.

Результати обстежень відділення допомагають в розробці наукових підходів до лікування онко хворих та є фрагментами наукових  робіт.