Васильєв Олег Валентинович

vasiliev oleg institut raka

Васильєв О.В. — хірург-онколог, завідувач відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії Інституту Раку

Посада: Лікар-хірург-онколог, завідувач відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії

Спеціалізація: Вища атестаційна категорія за спеціальністю «загальна хірургія», «онкохірургія», «онкогінекологія», «судинна хірургія».

Дипломи та ліцензії: У 2004 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук за темою «Выбор метода хирургического лечения гемангиомпечени».

Основні напрями наукових та практичних досліджень: володіє повним спектром оперативних втручання на органах черевної порожнини та заочеревинного простору, включаючи хірургію органів гепатопанкреатобіліарної зони будь-якої складності, реконструктивні хірургічні втручання на магістральних судинах, хірургію заочеревинного простору та малого тазу.

2001-2008 рік – науковий співробітник відділення трансплантації та хірургії печінки Інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова.
2008-2011 рік – провідний науковий співробітник відділу пухлин черевної порожнини та заочеревинного простору Національного інституту раку.
2011-2015 рік – завідувач відділенням хірургії печінки та підшлункової залози на базі Головного військового клінічного госпіталю.
З 2016 року завідувач відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії Національного інституту раку.

Наявність науково-практичних публікацій: Автор більше 50 наукових статей та 15 патентів на винахід.

Членство в організаціях:
— Асоціація хірургів Украіни
— The European Pancreatic Club
— International Hepato-Pancreato-Biliary Association

Контакти: vsonm13@gmail.com