Автоматичний аналізатор Abbott у подарунок

Клінічні підрозділи Національного Інституту Раку отримали можливість визначати вміст метотрексату у різних біологічних матеріалах пацієнтів на базі сучасного автоматичного аналізатора Architect i-1000SR виробництва фірми Abbott (США).

Завдяки подарунку Благодійника оперативна оцінка метотрексату у крові дорослих та маленьких пацієнтів здійснюється в Інституті. 

Метотрексат – один із базових препаратів у дитячій та дорослій онкології. Це дуже ефективна, але і дуже токсична речовина, що здійснює негативний вплив на здорові клітини організму

На прикладі дитячого відділення, раніше лікарі набирали зразок крові, готували його до транспортування, батьки дитини самостійно відвозили у лабораторію іншого медичного закладу громадським транспортом, очікували результат та привозили відповідь. Процес займав 2-3 год. часу, а при потребі повторного заміру концентрації — ще 2-3 год.

  1. Відтепер завдяки благодійній допомозі клінічні підрозділи Інституту Раку отримали можливість визначати рівень метотрексату протягом години;
  2. Лікарі — персоналізовано призначати цитостатик та вчасно коригувати лікувальні заходи;
  3. Пацієнти — безпечно проходити хіміотерапію!

Благодійна підтримка у лікуванні пацієнтів Національного Інститут Раку свідчить про прагнення суспільства до принципів милосердя та гуманізму!

Ми дякуємо та високо цінуємо внесок кожного Благодійника! 

Читайте также:

Facebook
Twitter