ШКОЛА З ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ТРОФОБЛАСТИЧНОЇ ХВОРОБИ ВАГІТНОСТІ

Міністерство охорони здоров’я України разом з Національним Інститутом Раку та Європейським товариством онкогінекологів (ESGO) проводять дводенну школу з діагностики та лікування трофобластичної хвороби вагітності.

До участі у воркшопах запрошені провідні міжнародні експерти з питань менеджменту трофобластичної хвороби вагітних: Leon Massuger (Нідерланди), Michael Seckl (Великобританія), Baljeet Kaur (Великобританя), Matthew Winter (Великобританя), Nataliya Tsip (Україна) та понад 200 учасників, які представлять програму заходу на найвищому світовому рівні.


  • 15 червня 2018 року науково-практичний семінар “EOTTD Workshop in Gestational Trophoblastic Disease in Ukraine” за участю провідних доповідачів з країн Європейського Союзу з лікування трофобластичної хвороби (EOTTD) та національних експертів Українського центру діагностики та лікування трофобластичних пухлин.
  • 16 червня 2018 року «European Workshop in ovarian cancer» за участю міжнародних експертів ESGO, членів правління Асоціації онкогінекологів України та Спілки молодих вчених НІР МОЗ України.
    ➡️
    Програма 15-16.06

Дати проведення: 15-16 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, Conference-Hall Zurich Ramada Encore, Столичне шосе 103

Тематика семінарів: діагностика та лікування трофобластичної хвороби вагітності; менеджмент раку яєчників

Робоча мова: Українська та англійська

Реєстраційний внесок: 1000,00 грн

Наукова програма та реєстрація


ОРГКОМІТЕТ семінару:
Національний інститут раку
03022, Київ, вул. Ломоносова 33/43
Відповідальні особи:
Самохвалова Олена Олександрівна – гінеколог онколог, Голова Ради молодих вчених НІР
Доля Юлія Олександрівна – старший науковий співробітник

*Семінари внесено до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій та наукових семінарів. Запрошення на семінар є підставою для відрядження, згідно посвідчення УКР. ІНТЕІ № 711 від 22.11.17