#НІКОРУПЦІЇ

nocorrupt

Національний Інститут Раку є головною державною науково-дослідною установою у сфері боротьби з онкологічними захворюваннями, а також з питань променевої діагностики, променевої терапії та ядерної медицини в галузі онкології.

В Інституті Раку, протягом року, отримують високоякісну спеціалізовану допомогу понад 11 тисяч пацієнтів зі всієї України.

Інститут фінансується виключно з державного бюджету України, але розмір фінансування недостатній для покриття загальних потреб в т.ч. високовартісного технічного обслуговування діагностичного обладнання та створення умов для комфортного перебування пацієнтів під час лікування.

Просимо всіх небайдужих вносити благодійні пожертви на спеціальні рахунки Інституту Раку одним із способів:

  • каса (знаходиться біля реєстратури в поліклінічному корпусі)
  • онлайн платіж  Благодійний внесок
  • призначення платежу: благодійна допомога (П.І.Б. благодійника та мета допомоги “матеріально-технічне забезпечення конкретного відділення” вказується за бажанням)

  • банківський переказ (Реквізити: Національний інститут раку, р/р 31253377106549 в ДКСУ в. м. Києві, МФО 820172 код ЄДРПОУ 02011976, призначення платежу: благодійна допомога (П.І.Б. благодійника та мета допомоги “матеріально-технічне забезпечення конкретного відділення” вказується за бажанням)