Науково-практичні семінари програми ERAS

Шановні колеги!

В жовтні 2018 року Національним інститутом раку успішно проведена І українська міжнародна конференція «Програма ERAS в онкохірургії».

Метою заходу було освітлення наукових та дискусійних питань пришвидшеного відновлення хворих після оперативних втручань як в онкохірургії так й в загальній хірургії. Проведена конференція прояснила низку питань в програмі ERAS, які потребують подальшого уточнення та обговорення з позиції доказової медицини.

Комплексна програма ERAS спрямована на максимальне обмеження фізичної травми, зумовленої хірургічним втручанням, боротьбу з післяопераційним болем і забезпечення одужання без ускладнень у найкоротший термін госпіталізації. ERAS базується на патофізіологічних принципах і має на меті послаблення реакції організму на стрес від хірургічної травми і болю, пришвидшення терміну одужання завдяки ранній активізації і ентеральному харчуванню, скорочення тривалості перебування хворого в стаціонарі, зменшення кількості післяопераційних ускладнень, сприяння швидкому відновленню якості життя, а також мінімізацію фінансових витратна лікування, що вкрай важливо і для пацієнтів, і для бюджету медичних установ.

Для подальшого якісного впровадження програми ERAS в хірургічну практику медичних установ України, Національний інститут раку за підтримки Асоціації анестезіологів України та Громадської організації «OpenMedicalClub» в 2019 році проводитиме науково-практичні семінари по окремим пунктам програми ERAS. Кожна позиція програми ERAS буде розглянуто з позиції останніх наукових публікацій та рекомендацій від міжнародних асоціацій по програмі ERAS. Плануються дискусії “Pro” і “Contra” по окремим питанням програми ERAS. Науково-практичні семінари будуть гарною нагодою для ознайомлення з програмою ERAS (для тих, хто ще не ознайомлений з цім напрямком)або розширення знань про неї, а також оцінки можливостей і перспектив впровадження цієї програми у ваших клініках. Сподіваємося також, що це буде «відкритий майданчик» для конструктивної розмови науковців і лікарів-практиків. Семінар буде цікавим для широкого кола спеціалістів як для анестезіологів, так й для хірургів.

Дата та місце проведення: 16 лютого, м. Київ, вул. Ломоносова 33/43. Конференц зал Національного інституту раку, адміністративний корпус. Реєстрація о 8:30. початок о 9:30.

Вартість участі у семінарі 300 грн, які необхідно перерахувати на рахунок технічного спонсора, (номер карткового рахунку 5168 7551 0292 3659 (ПриватБанк) Кліменко Олена Олександрівна), обов’язково необхідно вказати прізвище, ім’я по батькові та зазначити за участь у семінарі. Зберігати чек).

Науково-практичний семінар внесено в «Реєстр з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і семінарів на 2019 рік».

Контакти організатора: Закальська Христина Андріївна, 0638174117, khrystyna_zakalska@ukr.net.

Facebook
Twitter
INSTAGRAM