Кабінет амбулаторної хіміотерапії

Кабінет амбулаторної хіміотерапії в Національному Інституті Раку – це сучасне високоспеціалізоване медикаментозне лікування та підтримуюча терапія хворих на злоякісні новоутворення.

Наші пацієнти отримують ад’ювантну, неоад’ювантну та паліативну протипухлинну медикаментозну, хіміо-променеву терапію без госпіталізації та в комфортних умовах.

Амбулаторне лікування хворих здійснюється відповідно чинних локальних протоколів, рекомендацій Міжнародної асоціації по підтримувальній терапії  раку (MASCC), Американського суспільства по медичній онкології (ASCO) та Європейського суспільства по медичній онкології (ESMO). Ефективність протипухлинної терапії визначається згідно критеріїв RECIST.

Загальний план лікування (протокол хіміотерапії) індивідуально для кожного пацієнта складається мультидисциплінарною командою фахівців поліклінічного відділення Інституту Раку (лікар-онколог, хірург-онколог, променевий терапевт та додаткові спеціалісти за необхідністю).

Кабінет укомплектований підготовленими до проведення хіміотерапії спеціалістами:

  • лікар-онколог хіміотерапевт вищої категорії
  • процедурна медична сестра
  • молодша медична сестра

Планована потужність кабінету 10-12 інфузій на день.

Амбулаторна хіміотерапія призначається лише після первинної консультації лікаря-онколога поліклінічного відділення Національного Інституту Раку або за направленням лікуючого лікаря стаціонарного відділення Інституту Раку. Пацієнти з інших регіонів та лікарень в будь-якому випадку мають пройти медичний огляд спеціалістами Інституту Раку.

Лікування пацієнтів в Кабінеті можливо при задовільному загальному стані пацієнта, компенсованою супутньою патологією, з індексом активності за шкалою Карновського не нижче 70% і шкалою ЕСОG-ВООЗ 0-1 балів.

Демонстраційний маршрут пацієнта кабінету амбулаторної хіміотерапії Інституту Раку

Онлайн запис в кабінет амбулаторної хіміотерапії Інституту Раку*

*УВАГА! Дана форма призначена лише для пацієнтів, які мають медичну картку Національного Інституту Раку.