Кабінет амбулаторної хіміотерапії

Кабінет амбулаторної хіміотерапії в Національному Інституті Раку – це сучасне високоспеціалізоване медикаментозне лікування пацієнтів хворих на злоякісні новоутворення в оперативному режимі у комфортних умовах.

foto shepel aleksandr

Олександр Шепіль, лікар-онколог хіміотерапевт

“Наші пацієнти отримують ад’ювантну, неоад’ювантну та паліативну протипухлинну медикаментозну, хіміо-променеву терапію без госпіталізації та в комфортних умовах.”

Переваги лікування в амбулаторних умовах:
- Сучасні відокремлені приміщення: кабінет прийому пацієнтів та маніпуляційний кабінет, інфузійних зал із зручними кріслами, великим телевізором з плоским екраном для комфортного і приємного лікування,
- Амбулаторна хіміотерапія дозволяє пацієнтові уникнути госпіталізації, дає можливість вести звичайний спосіб життя.

Пам’ятка пацієнту:

Для проходження хіміотерапії амбулаторно в Інституті раку при собі мати:

  1. Паспорт
  2. Загальний аналіз крові з підрахунком лейкоцитарної формули і кількості тромбоцитів
  3. Біохімічний аналіз крові з визначенням показників функції печінки, нирок, рівня лужної фосфатази, кальцію, глюкози
  4. Результати попередніх інструментальних методів дослідження (рентгенологічних, ендоскопічних, УЗД, комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії та ін.)
  5. Виписки з історії хвороби (за наявністю)
Скористатися послугою амбулаторної лікування злоякісних новоутворень може громадянин України, який має морфологічне підтвердження хвороби або стоїть на обліку у Національному Інституті Раку. Попередній огляд пацієнта та призначення лікарських засобів для внутрішньовенних ін’єкцій перед процедурою проводить лікар поліклініки. Хворий має бути у задовільному фізичному стані. Тяжкі хворі проходять лікування виключно у стаціонарному відділенні Національному Інституті Раку.
Facebook
Twitter
INSTAGRAM