ВІЗИТ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ХІРУРГІВ ДО ЯПОНІЇ

Лікарі відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії Національного Інституту Раку представили Україну на 90й щорічній зустрічі японської Асоціації по боротьбі з раком шлунку. Цього року конференція проходила у місті Йокогама під керівництвом провідного хірурга відділення хірургії шлунку Національного Онкологічного Центру в Токіо – Хітоші Катаі.

Інститут Раку представляли завідуючий відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії – Андрій Лукашенко, та лікарі інтервенційної радіології, Остапенко Юрій та Наталія Чорна.

Під час робочого візиту до Японії наша делегація:

  • представила три стендові доповіді, з висвітленням тем мультивісцеральних резекцій при місцевопоширеному раку шлунку, особливостей формування анастомозів при лапароскопічних дистальних субтотальних резекціях шлунку та лапароскопічних резекціях при нейроендокринних пухлинах шлунку;
  • зробила усну доповідь про дослідження щодо застосування неоад’ювантної хіміотерапії при раку шлунку та Наталія Чорна отримала нагороду “travel award”;
  • виступила в парламенті Японії, де був присутній генеральний секретар міжпарламентної асоціації України з Японією – Масахіто Моріама. Андрій Лукашенко представив Національний Інститут Раку, розказав про структуру та напрямки роботи закладу, поточні міжнародні проекти та перспективи розвитку онкологічної ланки в Україні. Основний акцент був зроблений на виявлення та боротьбу з наслідками після аварії на Чорнобильській АЕС, що цікавило колег в світлі подій березня 2011 року в Японії.

Всі виступи наших лікарів викликали зацікавленість та пропозиції щодо подальшої співпраці.

You may also like...

Facebook
Twitter