Дерменжи Тетяна Володимирівна

dermenzhi1

Спеціалізація: онкологія.

Дипломи та ліцензії: 2011–2013 рр. – клінічна ординатура за спеціальністю «Онкологія» у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. З грудня 2013 р. навчається в очній аспірантурі Національного інституту раку за спеціальністю «Онкологія».

Основні напрями наукових та практичних досліджень: займається вивченням впливу нейрозберігаючої радикальної гістеректомії (РГЕ-С1) на деякі функції сечовидільної та статевої систем у хворих на інфільтративний рак шийки матки.

Наявність науково-практичних публікацій: має опубліковану 21 наукову роботу (4 статті, 15 тез, 2 постерні роботи) в журналах: «Клиническая онкология», «Сибирский онкологический журнал», «International Journal of Gynecological Cancer» та ін

Участь у конференціях, семінарах, симпозіумах: виступала з доповідями на 13 конференціях: III (65-th) International Students’ and Young Doctors’ Congress «Actual Problems of Modern Medicine», VIII конференция молодых ученых-онкологов, посвященная памяти академика РАМН Н.В. Васильева «Актуальные вопросы экспериментальной и клинической онкологии» та ін.

Наявність нагород, грамот, премій: 5 з доповідей відзначені дипломами «За найкращу наукову роботу» (I-е місце), 1 доповідь – нагородою міжнародних асоціацій за виступ на конференції з наукової тематики відділення (Томськ).

Членство в організаціях: член Української Асоціації гінекологічних онкологів, Спілки молодих вчених НІР, European Society for Medical Oncology, European Society of Gynaecological Oncology (European Network of Young Gynaecologists and Oncologists).