ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ЛІМФОМОЮ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ РАКУ. 15 ВЕРЕСНЯ 2017 РІК

515 вересня – День Всесвітньої боротьби з лімфомами. Висока медична культура, новітні розробки й досягнення в даній області захворювання дозволили на сьогодні врятувати життя багатьох пацієнтів.

З нагоди даної події в Національному Інституті Раку було організовано прес-конференцію, головними спікерами якої були директор інституту, Олена Колеснік та завідувач відділення онкогематології Ірина Крячок.

Мова головним чином йшла про можливість лікування лімфом у відділенні інституту, рівень забезпеченості ліками пацієнтів, досвід лікування під час вагітності та можливість збереження фертильності після лікування раку.

Особливо гострим і водночас життєствердним було питання, що діагноз лімфоми сьогодні – не причина для переривання вагітності! На конференцію завітали жінки, які в минулому були пацієнтами інституту, проходили лікування даного захворювання, одужали й без перепон стали мамами, народивши здорових дітей.

На честь ряду перемог, коли після боротьби із хворобою в багатьох сім’ях народились діти, було приготовано торт і запалено свічки!

Національний Інститут раку – це відродження національної медицини!