Ціп Наталія Павлівна

tsip1

Спеціалізація: онкологія, онкогінекологія.

Стаж роботи по спеціальності: 19 років.

Кваліфікаційна категорія: вища категорія.

Дипломи та ліцензії: у 1990 році закінчила медичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа», диплом кандидата медичних наук, диплом доктора медичних наук (спеціальність 14.01.07 — онкологія).

З 1990 по 1991 рр. — лікар-хірург Шосткінської ЦРЛ Сумської області.

З грудня 1991 по  грудень 1994 рр. —  аспірант Інституту онкології АМН України за спеціальністю “онкологія”. Після захисту кандидатської дисертації “Ендокринна функція тимусу та деяких інших залоз внутрішньої секреції при трофобластичній хворобі” в січні 1995 року зарахована на посаду молодшого наукового співробітника відділенння онкогінекології Інституту онкології АМН України.

З 2003 р. по сьогодні — старший науковий співробітник відділенння онкогінекології Національного інституту раку.

У 2013 р. захистила докторську дисертацію на тему «Злоякісні трофобластичні  пухлини, ініційовані міхуровим заносом: епідеміологія, особливості діагностики, прогнозування і тактика лікування».

Основні напрями наукових та практичних досліджень: органозберігаюче лікування  онкогінекологічних хворих; розробка та впровадження в клінічну практику стандартів діагностики та лікування  онкогінекологічних захворювань.

Наявність науково-практичних публікацій: автор 130  наукових праць, 9 патентів на винахід.

Участь у конференціях, семінарах, симпозіумах: неодноразово виступала з науковими доповідями на з’їздах, конгресах, пленумах, конференціях, семінарах в Україні  та за кордоном.

Членство в організаціях: член Асоціації гінекологічних онкологів України та Європейського товариства гінекологічної онкології (ESGO).

Улюблене висловлювання (вираз, афоризм): «Подобно кожаным ножнам для человека  тело. Душа в них – меч, и лишь душа в бою решает дело» (Джами).