БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ

Безкоштовні лікарські засоби та медичні вироби – це допомога, яка надається пацієнтам Національного Інституту Раку за рахунок державних коштів.

Видача лікарських засобів та медичних виробів у відділення Інституту Раку здійснюється фармацевтичною службою 3 рази на тиждень.
Матеріально-відповідальні особи відділень (старша медична сестра та завідувач відділення) формують потреби відділень, щомісяця звітують про надходження та відпуск (використання) лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Шановні пацієнти, будь ласка, самостійно слідкуйте за щотижневим оновленням надходжень/залишків безкоштовних лікарських засобів та медичних виробів як на сайті, так і у відділеннях Інституту Раку.

Інформація про залишки лікарських засобів та виробів медичного призначення на складі Національного інституту раку на 19.10.2018 року (оновлюється один раз на тиждень – щоп’ятниці)

УВАГА! В Інститут Раку надійшла гуманітарна допомога у вигляді 145 флаконів лікарського засобу “AVASTIN” (МНН Бевацизумаб) від компанії “Les Laboratoires Servier”. Даний препарат застосовується для лікування раку ободової та прямої кишки, яєчників, нирки, легень, грудної залози, шийки матки та гліобластоми. 

Завантажити

IMG-20180904-WA0000