ЩОРІЧНА Х КОНФЕРЕНЦІЯ ОНКОГЕМАТОЛОГІВ

Шановні гематологи, онкологи, гістологи та радіологи!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Ювілейній Х науково-практичній конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань» з участю міжнародних спікерів.

 

Мета конференції: поновлення знань з наукових та практичних аспектів діагностики та лікування лімфом.

У рамках конференції буде висвітлено основні досягнення в галузі онкогематології у світі та Україні за останнє десятиріччя. Для участі в заході запрошуються лікарі-гематологи, онкологи, гістологи та радіологи. Конференція традиційно буде проведена за участі провідних міжнародних спеціалістів в галузі діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань.

Також планується розгляд клінічних випадків за участю міжнародних експертів за темами: лікування лімфоми Ходжкіна, неходжкінських лімфом та хронічного лімфолейкозу. Ви матимете змогу презентувати власні клінічні випадки (англійська мова в приоритері) та отримати коментарі провідних спеціалістів міжнародного рівня. Просимо насилати заявку на презентацію клінічного випадку за адресою: hematology@unci.org.ua.

Мова конференції: українська, англійська, російська.

Дата та місце проведення: 7-9 листопада 2018 року, м. Київ, вул. Госпітальна  12, готель “President Hotel”

Для участі у конференції ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватися за посиланням Форма для реєстрації

Реєстраційний внесок

Установи-організатори заходу: Національний Інститут Раку, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями, Асоціація онкогематологів України.